Tváře CRA v ČR

Jaroslav Suchomel
Organizaci a promotérství sportovně-společenských podniků se věnuje od roku 1996. V jeho životopisu najdete osm ročníků příprav a organizace Marlboro Adventure Teamu, což je podnik kombinující off-roadové a outdorové aktivity v rámci ČR s finálovým kláním v americkém Utahu. V roce 2005 organizoval Winter Marlboro Adventure Team v americkém Coloradu, dva roky aktivně působil v Marlboro Red Racing School – závodní škole jízdy, kde se jezdilo i s třísedadlovou formulí 1 týmu Ferrari. Dva roky spolupracoval s rallyovou posádkou Pech – Uhel, deset let se věnoval týmům Yamaha a Ducati při GP motocyklů v Brně.

Jan Červenka
Šéfredaktor časopisů Speed a Top Gear, provozovatel společnosti Testdrive.cz, nadšenec do všeho co má kola a jede to rychle. Před dvanácti lety odstartovala jeho dráha motoristického novináře a za tu dobu přivedl na svět časopisy Speed, Autocar a Top Gear. Řídil bezpočet aut, od obratných supermini přes luxusní limuzíny až po formuli 1, ale Caterham je jeho srdeční záležitost.
„Vždycky jsem věděl že je to skvělé auto, ale když jsem ho řídil poprvé, byl to pro mě naprostý šok!“

Zbyněk Passer

Pistonhead, tedy člověk, jemuž v žilách koluje benzín. Závodění se věnuje od roku 2005, jezdí Český pohár v rallye, Národní formuli a vytrvalostní závody. Všechno úspěšně a s nehynoucím nadšením.
Caterham vlastní od roku 2006, pravidelně s ním závodí a věnuje se osvětě lehkých sportovních aut. Za ty dva roky co s ním jezdí už stihl zdravě naštvat spoustu závodníků se silnějšími auty, kteří byli deklasováni kombinací vysokých výkonů a minimální hmotnosti.
Nevynechá jedinou příležitost pořádné se svézt a jeho svolávací sms jsou již pověstné…

Přemysl Bartoš
Importér vozů Caterham do ČR, automobilový závodník, nadaný konstruktér, restaurátor a fanoušek opravdového ježdění. A čerstvě taky technický ředitel Caterham Race Academy v ČR. V letech 1993 a 1994 se stal absolutním vítězem populárního seriálu Sunny Cup (okruhy, sprinty, závody do vrchu, plochá dráha, rallye cross), od roku 1992 je majitelem importérství Caterhamu ČR, zrenovoval desítky aut, zajišťuje technickou podporu na všech závodech, kde jezdily Caterhamy a v neposlední řadě aktivně upravuje závodní i civilní vozy. Sice se nechce nechat ostříhat, ale zato má doma formuli 1, kterou jezdil Damon Hill. Fakt!

Ivan Novák

Když mu bylo sedmnáct, čichl si poprvé k benzínu jako mechanik na rallye. No a pak to šlo ráz na ráz…. Netrvalo dlouho a četl noty ze sedadla spolujezdce, vzápětí si i sednul za volant. Mohli jste ho vidět při vzniku Peugeot Cupu a Octavia Cupu, pak byl zase zpátky u rallye. Od roku 2004 do roku 2008 řidil celou týmovou práci u formule 3 Euroserie a následně u formule Master. A nyní je zase v rallye na sedadle spolujezdce, má vlastní závodní tým a do toho ještě stíhá učit ve škole smyku v HCT. Koníčky? Závodní a rychlá auta, jaké to překvapení… Lepšího Sportovního ředitele pro Caterham Race Academy nenajdete!