Pojištění pneumatik

ID-100201674Ani nejkvalitnější druhy pneumatik nemají věčnou trvanlivost. Při častých jízdách, nebo projíždění nesilničních terénů, se vám může často přihodit, že se pneumatika propíchne nebo prorazí.

Pojištění pneumatik vám může zajistit klidnější jízdu do zahraničí i po naší republice. Pravidelné údržby automobilů jsou nezbytností. Hlavně silnice během zimy potřebují jízdy maximálně bezpečné a bez závadné. Pojišťovny se zaobírají také zárukami na defekty a pojištění pneumatik .

Od Euromaster například získáte službu Master jistota, kde budete mít k dispozici nejen asistenční služby, ale také záruky na defekt a pojištění pneumatiky na tři roky do celé Evropy.

U AXA pojišťovny získávají klienti pojištění pneumatik pro osobní motorová auta zdarma jako dárek. Vyberete si zde konkrétní pojištění, které zahrnuje pojištění pneumatik. Jakmile dojde k proražení, propíchnutí nebo jinému poškození pneumatiky, budete mít její opravu zadarmo nebo získáte novou zdarma. Zároveň se nebudete muset nijak starat o výměnu, protože za vámi přijede technik. Provede výměnu pneumatiky za rezervu, nebo vás odtáhne do pneuservisu. Zde dojde k opravení pneumatiky. V případě, že je pneumatika neopravitelná, budete mít nárok na zcela novou.

Zajímat  se můžete také o nabídky povinného ručení s Pneupojištěním zdarma. Asistence je platná pro celou oblast České republiky. V pojištění budete mít zahrnuty náklady na opravu nebo slevu na pořízení nové pneumatiky až do výše 3 000 Kč. Dále opravu poškozené pneu na místě – na základě technologických možností až do výše 3000 Kč nebo sejmutí poškozené pneumatiky a nasazení rezervy až do částky 3 000 Kč. Anebo může dojít k odtahu vašeho vozidla do pneuservisu v ceně až do 3 000 Kč. Pojištění se dá uplatnit na dvě pojistné události  za rok.

Pojištění však nezahrnuje vandalismus, krádež nebo poškození pneumatiky díky nesprávnému řízení vozidla.

Napsat komentář